הוראות טיפול

 

תכשיטים ושעונים – תכשיטי האופנה של סברובסקי הינם מוצרים עדינים שמיוצרים בעבודת יד בדרכים מסורתיות. כל קריסטל משובץ בעבודת יד והתכשיטים מצופים במתכות יוקרתיות, על כן, נדרש טיפול הולם לכל מוצר:

  • יש לאחסן את התכשיט באריזתו המקורית או בתוך נרתיק רך למניעת שריטות
  • אין לבוא עם התכשיט במגע עם מים, יש להסיר את התכשיט לפני רחיצת ידיים, שחיה או כל שימוש במוצר טיפוח כלשהו כגון בושם, ספריי לשיער, סבונים או תחליבי גוף, אז יכול להיגרם נזק לציפוי המתכת ויגרם נזק לקריסטל (דהיה של הצבע ואיבוד ברק הקריסטל)
  • מומלץ להבריק את התכשיט במטלית ניקוי רכה על מנת לשמור על ברק האבן והציפוי.
  • יש להימנע ממכות חזקות שעלולות לגרום לשריטות או שבירה של הקריסטל (או נזקים אחרים)
  • שעונים: נא להתייחס להוראות השימוש המגיעות עם כל שעון או הורד את העלון: https://www.swarovski.com/Web_FR/en/binary/gentics-content?contentid=10008.256787

 

פיגורינות Crystal Creations  :

  • יש למרק את המוצר בזהירות ובתשומת לב בעזרת מטליות לניקוי הקריסטלים הייעודיות של סברובסקי או בעזרת בד נטול-מוך רך
  • אין להשרות את המוצר במים
  • יש להימנע ממגע עם חומרי הברקה או חומרי ניקוי זכוכית

 

צמידי  CRYSTALDUST – להוראות הניקוי הורד את העלון:

https://www.swarovski.com/Web_FR/en/binary/gentics-content?contentid=10008.521167

 

 

תנאי אחריות:

 

רשת סברובסקי מעניקה אחריות יצרן לתקופה של שנתיים מיום הקניה וזאת בהצגת תעודת האחריות  שניתנת ללקוח עם כל קניה בחנויות המורשות של סברובסקי או חשבונית קניה.

האחריות ניתנת על פגמי יצרן בלבד כגון: נפילת אבנים/ פגם בקריסטל הנראה לעין (לא שבר או סדק) וכדומה. לא ניתנת אחריות על פגמים שקרו כתוצאה מתאונה, נפילה של תכשיט, משיכה של גורם שלישי וכדומה. אחריות על המוצרים ניתנת במקרים של שימוש סביר ונכון על פי הוראות הטיפול והוראות השימוש במוצר.

אין אחריות על שבר בקריסטל או בכל מקרה של שבר אחר בתכשיט.

 

 

החלפות/ החזרות:

 

אין החלפות על מוצרים שנקנו בחו"ל או בדיוטי פרי.

החלפה או החזרה של מוצר תתאפשר עד 14 יום מיום הקניה בהצגת חשבונית או תעודת אחריות בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר והוא באריזתו המקורית.

ביטול עסקה/החזר כספי יינתנו על פי חוק הגנת היצרן.

לא יינתן זיכוי או החזר כספי על עסקאות שנעשו בתקופת "סוף עונה" ומבצעים. החלפות בתקופות אלה יינתנו בתוך יומיים מיום הקניה (כולל יום הקניה). החזר כספי ייעשה בקיזוז 5% מסכום העסקב או בחיוב של 100 ₪ הנמוך מביניהם.