חוטים ושרוכים לצרכי עיצוב

חוטים ושרוכים משמשים כיום לעיצוב תכשיטים הרבה יותר מבעבר. אם פעם תכשיט היה מורכב כמעט תמיד מחלקי מתכת, כיום השימוש בחוטים ושרוכים בעיצוב הפך לשכיח מאוד ופופולרי בקרב מעצבי תכשיטים.

חברת ילון מציעה מגוון רחב של חוטים ושרוכים:

חוטי פייר ליין

חוט Fireline הוא חוט חריזה המצופה בשעווה , קלוע, חזק ורב תכליתי . אידיאלי עבור פרויקטים רבים בחריזה ועיצוב תכשיטים מסוגים שונים, חוטי פייר ליין נחשבים פופולריים ביותר בקרב חורזים מקצועיים ומעצבי תכשיטים כאחד. חוטי הפייר ליין מיוצרים ע"י חברת Berkley האמריקאית, מהחברות המובילות בעולם לייצור חוטים חזקים ועמידים מסוגים שונים.
החוטים קיימים במגוון רחב של עוביים – החל מחוטים דקיקים ביותר המיועדים למעבר של מספר פעמים בחור החרוז ועד לחוטים עבים.
חוטי הפיירליין קיימים בגווני Crystal לבן ו-Smokey grey אפור-שחור.

       


חוטי ליפוף מתכתיים
Craft wire

חוטי הליפוף המתכתיים אינם מחלידים ומיועדים ליצירת מגוון רחב של תכשיטים שונים.
החוטים זמינים בגוונים של זהב, כסף וזהב אדום ברוחבים שונים החל מחוטים דקים הניתנים לליפוף כמספר פעמים למראה אלגנטי ועד לחוטים עבים וגסים.

            

   

חוטי מקרמה

חוטי מקרמה מסוג S-lon הם חוטים איכותיים לסריגת תכשיטים בטכניקות שונות ופופולריים במיוחד ביצירת עבודות מקרמה. החוטים קיימים במגוון של עשרות גוונים ומס' עוביים, לעבודת חריזה וסריגה מושלמת.

 

    

 

חוטי סוטז'

סוטז' הוא חוט קלוע דקורטיבי שטוח וצר. מדובר בסוג של רצועת חבל צרה, המשמשת בעיקר ליצירת ועיטור מוצרי טקסטיל, וילונות, הלבשה ותכשיטים. בבגדים חוטי סוטז' משמשים בדרך כלל להסתרת תפרים.  חוטי סוטז' ברוחב או צבע מסוים במדי צבא משמשים לציון דרגה. במדי ספורט הסוטז' משמש לציון מספרים או שמות השחקנים. חוטי סוטז' משמשים גם לכריכת ספרים למשל, בהם סוטז' צר מוחל על החלק העליון והתחתון של ספר על מנת לחזק את עמוד השדרה של הספר ולספק מחסום למנוע כניסת אבק לכריכה. 

 

   

 

חוטי עור, זמש וחוטים סינטטיים

החברה מציעה מגוון חוטים ושרוכים עשויים מעור וזמש, וכן חוטים סינטטיים המשמשים לעיצוב תכשיטים ולתחום האופנה והאביזרים.
החוטים והשרוכים זמינים בעוביים שונים, טקסטורות ובמגוון רחב של צבעים.