כמוסד אופנה וותיק בישראל, חברת ילון רואה חשיבות עליונה לתרומה ומעורבות בחברה והקהילה הישראלית. זכות זו מעודדת אותנו בהתמדה במסורת של טיפוח והשקעה רבת שנים בחינוך למצוינות, נתינה לסביבה ותמיכה בדור העתיד של האופנה והעיצוב בישראל.
לאורך שנות פעילותינו, חברת "ילון" חרטה על דגלה לפעול למען הסביבה. המעורבות, המסירות, האיכות, המלאכה והיצירתיות הם אלו הערכים המנחים אותנו.

על בסיס מורשת זו יצרנו אינספור שיתופי פעולה עם קרנות, עמותות ומוסדות אקדמאיים. לאורך הדרך, החלטנו להביא אור לחייהם של אנשים באמצעות פרויקטים המעודדים יצירתיות, מקדמים רווחה ומשמרים את משאבי הטבע.

 

ילון באקדמיה:

כנציגים הרשמיים של סברובסקי בישראל אנו מחויבים לעידוד ולתמיכה בסטודנטים לעיצוב אופנה ותכשיטים. מזה שנים רבות, מלווה ילון את המחלקות השונות בשנקר ובוויצו, ומעניקה מדי שנה כתרומה, חסות בלעדית לתצוגת האופנה השנתית של בוגרי שנקר וסטאז'ים לתלמידי עיצוב מצטיינים.

לצפייה בפרוייקטים לחצן כאן (לינק – מעבר לעמוד גלריות המציג את הפרוייקטים השונים באקדמיה (עמוד הבא)

שיתופי פעולה עם מעצבים צעירים

היצירה המשותפת עם מעצבים מבטיחים מבטאת את האמונה שלנו באוצר העיצוב המקומי הטמון בישראל, ובכוחה של עשייה מקורית ויצירתית. מסיבה זו, ראינו לנכון לקחת תחת חסותנו מעצבים צעירים, לתת להם השראה וחומרים אשר יאפשרו להם ליצור בחופשיות.

ילון ושנקר
פרויקט מסכות לפורים - תל השומר
פעילות בקהילה עם וראייטי
סטודיו B - החצר הנשית