מתנות לעסקים

חברת ילון הינה הנציגה הרשמית של חברת סברובסקי בישראל. החברה מציגה מאז 1980 תפיסה ייחודית המשלבת חדשנות עיצובית יחד עם איכות קלאסית.

עם מעל 100 שנים של חדשנות יצירתית ומסורת עשירה של קידמה טכנולוגית, סברובסקי, החברה המובילה בעולם הקריסטלים, הפכה הענקת מתנות לאמנות. אתם מוזמנים לחגוג שותפויות מוצלחות, להביע את ההערכה שלכם ללקוחות ולתגמל את העובדים המוערכים שלכם עם מתנות ייחודיות ובלתי נשכחות ממותג היוקרה המוכר והאהוב.

 

אנו מציעים מגוון רחב של מתנות הכולל עטים, מוצרי USB,  תכשיטי סברובסקי לנשים ולגברים, כיסויים לאייפונים ולדרכונים, מחזיקי מפתחות ופריטים מעוצבים לבית ולמשרד כגון משקולות קריסטל לדפים, מחברות איכותיות ומעוצבות, כוסות יין וקוקטייל, פיגורינות קריסטל שובות לב, מסגרות לתמונות ועוד, כל זאת בשילוב קריסטלים של סברובסקי. מתנות אלו מתאימות למנהלים ודרגים בכירים, לקוחות, קולגות, מתנות לעובדים ופורשים, אורחים מחו"ל או חברים יקרים. מגוון המתנות הוא כה רחב, שאנו בטוחים כי תמצאו מתנה מתאימה לכל אחד.

 

ניתן למתג/ להתאים אישית את מרבית הפריטים!

 

ניתן להזמין בכמויות גדולות וקטנות כאחד.

 

על מגוון לקוחותינו המרוצים נמנים לקוחות פרטיים, עסקים קטנים וחברות יוקרה גדולות. ביצענו פרויקטים מוצלחים רבים בתחום ונשמח לייעץ ולהכווין.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם המשרד בטלפון 03-6806500

 

 

 

קטלוגים להורדה - Swarovski Corporate Gifts

קטלוג White Collection סתיו\חורף 2017

 
 

קטלוג Signature Collection סתיו\חורף 2017

קטלוג Mix & Match Collection סתיו\חורף 2017

קטלוג Leather Collection סתיו\חורף 2017

קטלוג Customizable Collection סתיו\חורף 2017