הטלסקופים של סברובסקי אופטיק מציעים לך איכות אופטית גבוהה, ביצועים מתוחכמים, ועיצוב חדשני. על מנת להשתמש בכל היתרונות האלו בדרך הטובה ביותר, חשוב שלטלסקופ שלך יהיו רגליים יציבות שיתמכו בו והוא מורכב באופן שמאפשר לך להשתמש בו במהירות ובקלות. המגוון הרחב של חצובות וראשי חצובות, מותאם לצפרות ולצרכי ​​תצפיות טבע ומיועד לשימוש עם הטלסקופים של סברובסקי אופטיק. בנוסף למשקל הקל ולעיצוב המחוספס, חשוב לנו במיוחד שהציוד יהיה מהיר ונוח לכוונון ולנשיאה. עכשיו זה הרגע שלך: לבחור חצובה שמתאימה לך ביותר.

שלוש דרכים שונות – הפרטים המייחדים:

כל החצובות החדשות הן קלות ומחוספסות ובנוסף קלות ונוחות לשימוש. עם זאת, שלוש החצובות נבדלות בפרטים חשובים כגון גודל, ממדי נשיאה ומשקל: תכונות אלה תעזורנה לך להחליט איזו חצובה המתאימה ביותר לצרכים שלך.

CT 101

רב תכליתית: חצובת CARBON CT101

החצובה המושלמת לשימוש תכוף ואינטנסיבי. אם אתה צריך חצובה שמתאימה לכל מצב, שהיא גם נוחה מאוד וקלת משקל (רק 52.9 גר'), חצובת CARBONCT101 היא מהירה וקלה לתפעול ויש לה גובה תצוגה נוח של סביב 170 ס"מ. זמין עבור טלסקופים 65 מ"מ, טלסקופים 80 מ"מ, טלסקופים להארכה

CT TRAVEL

מלווה לטיולים: חצובת CARBON CT TRAVEL

הבחירה המושלמת אם אתה מחפש חצובה קומפקטית לנסיעות, שניתן לשאת בקלות במטען הצד. חצובת CARBON CT TRAVEL קלת המשקל (בגובה נשיאה של 50 ס"מ בלבד) מציעה גובה תצפית ייחודי יחסית לגודלו של כ- 170 סנטימטרים. זמין עבור טלסקופים 65 מ"מ, טלסקופים 80 מ"מ, טלסקופים להארכה

AT 101

אלוף הספורט האתגרי: חצובת האלומיניום AT 101

האם אתה צריך להתמודד עם תנאים קשים וצריך חצובה שיכולה לעמוד בשימוש אינטנסיבי? אז חצובת האלומיניום AT 101 היא הבחירה הנכונה בשבילך: מעבר לעיצוב המחוספס שלה, היא מציעה גם גובה תצפית ייחודי של כ-190 ס"מ ושוקלת רק 1900 גר'!

זמין עבור טלסקופים 65 מ"מ, טלסקופים 80 מ"מ, טלסקופים להארכה

 

ראש החצובה הקלאסי DH 101

יציב ומעשי

עם יציבות יוצאת דופן למקום, ראש החצובה DH 101 מספק את התנאים המושלמים להתבוננות ודיג'יסקופינג.
מהיר ולא מסובך.
ניתן להתקין את הטלסקופ על ראש החצובה ביד אחת בלבד, באמצעות שימוש במערכת ההר המהירה (FMS)
בטוח ויציב.
טלסקופ מאובטח באופן אוטומטי לראש החצובה כדי למנוע את שחרורו המקרי – לבטיחות מקסימלית.
קל ומותאם אישית.
שני הצירים יכולים להיות מוכנים בתנועת סיבוב אחת של היד. תנועות ההטיה לגובה ולרוחב יכולות להיות קבועות מראש ומוגדות באופן אישי, לנוחות וקלות השימוש.
מעשי ומדויק.
הפלס המשולב מקל להתאים את החצובה. היציבות המצוינת מונעת אפילו את התנועות הקטנות ביותר בזמן תצפית או דיג'יסקופינג.

זמין עבור טלסקופים 65 מ"מ, טלסקופים 80 מ"מ, טלסקופים להארכה/

 

חדש – ראש חצובה PTH מקצועי

PTH professional tripod head

In balance

The PTH professional tripod head is absolutely ideal for extensive observation. The integrated fluid bearing ensures smooth, even movements. Once adjusted correctly, the PTH professional tripod head will keep the whole spotting scope in a stable position.

LIGHTER, FASTER, MORE STABLE

Light weight, rugged design, rapid adjustment, outstanding comfort: SWAROVSKI OPTIK tripods are perfectly designed for wildlife observation. However, the three tripods vary in important details such as size, transport dimensions, and weight: these features will help you decide which tripod is best suited to your needs. The perfect addition: the professional tripod head.