אם אתה רוצה לתעד רגע חמקמק ובלתי נשכח בטבע, מתאמי המצלמות שפיתחו סברובסקי אופטיק במיוחד עבור צלמי טבע ודיג'יסקופרס, הם הפתרון המושלם עבורך.

כל מי שמתבונן בסצנה מרתקת,לאחר שחיכה שעות בסבלנות והצליח סוף סוף לראות ציפור נדירה או אייל יפה או אפילו חוויה מרהיבה של נוף, ישמח ללכוד את הרגע הבלתי נשכח לנצח.
סברובסקי אופטיק פיתחה ציוד צילום מיוחד, המתאים באופן מושלם בין סוגים שונים של מצלמות לטלסקופים ומשקפות של סברובסקי אופטיק. מתאמים פונקציונליים אלה משלבים מצלמה עם טלסקופ או משקפת שהופכת ליחידת צילום גמישה המתאימה לכל סוגי הצילום. כך היכולת לתפוס רגעים יוצאי דופן ומופלאים, הופכת לקלה יותר באופן משמעותי.

שילובי דיג'יסקופינג של סברובסקי אופטיק :

DCB II SWING ADAPTER ATX/STX

זמין עבור: ATX / STX

DCB II SWING ADAPTER ATS/STS HD  זמין עבור ATS / STS HD

פשוט וספונטני
אם אתה רוצה לצלם סרטון וידאו קצר של ציפור ביישנית או חיה שמגיחה לפתע, עם מתאם DCBII swing, אתה יכול ללכוד את הרגעים האלה לנצח. מתאם זה הוא ייחודי במונחים של קלות השימוש בו ויכול להתאים בעיקר למצבים הדורשים מהירות תגובה, הודות לעיצוב החלקלק שלו.

 

TLS APO ATX/STX

זמין עבור: ATX / STX

TLS APO ATS/STS HD  זמין עבור  ATS / STS HD

ההבדל במקצועיות

הבחירה הנכונה לכל מי שמעריך דיג'יסקופינג איכותי, לא משנה אם אתה עובר במהירות בין התבוננות לצילום או מחכה במקום מסתור כדי לתפוס קלוז אפ מושלם של בעל חיים. זו בדיוק הסיבה לכך שה- TLSAPO פותח כמערכת שלמה עם סדרת הטלסקופים החדשים- ATX/STX. האיכות האופטית המצוינת שלהם ואורך המוקד של 43\30\23 מ"מ, בהתאם לגודל חיישן המצלמה, הופכת אותם לאטרקטיביים במיוחד לדג'יסקופרס הקפדנים ביותר.

 

מסילת איזון BR balance rail

 

מסילת איזון לראש החצובה,  עם שתי נקודות תמיכה לייצוב הטלסקופ והמצלמה.