תאורת Swarovski, Schonbek, ווילונות ובדי ריפוד

חברת ילון הינה הנציגה הרשמית של חברת סברובסקי בישראל. החברה מציגה מאז 1980 תפיסה ייחודית המשלבת חדשנות עיצובית יחד עם איכות קלאסית.

אנו מציגים ומשווקים את מגוון מותגי התאורה מבית  Swarovskiו- Schonbek הכוללים גופי תאורה מעוצבים ושנדלירים.

Swarovski – סברובסקי מייצרת קריסטלים וגופי תאורה משנת 1895 והינה המובילה בעולם בתאורת קריסטל. החברה מציעה קולקציה קלאסית לצד עיצובים עדכניים ומרהיבים, כל זאת באיכות בלתי מתפשרת. מותג סברובסקי מזוהה בתאורה עם חיבור מדהים של עיצוב חדשני שמשלב אור עם המסורת של חיתוכי הקריסטל המרהיבים ליצרית יצירות תאורה אקסקלוסיביות ובלתי נשכחות.

 SCHONBEK –  שונבק נוסדה בשנת 1870 ומאז נושאת מוניטין של חדשנות. כל גופי התאורה של שונבק מעוצבים ומיוצרים בעבודת יד בפלטסבורג ניו-יורק שבארצות הברית. המותג מזוהה עם יצירות תאורה אותנטיות, במלאכת יד ובאיכות הגבוהה ביותר. כל גוף תאורה מוכן לפי ההזמנה ומותאם לפי תשוקת הלקוח, מגימורי המתכת ועד גוון הקריסטלים. 

החברה מציעה ללקוחות פרטיים ועסקיים פתרונות להצללות ותאורה. כמו כן, פתרונות לווילונות חשמליים ב"בית חכם" של חברתSOMFY  הצרפתית.
הבדים שאנו משווקים עומדים בתקני אש וחלקם מיוצרים בתקנים אנטי בקטריאלים.

העבודות של ילון בתחום התאורה והווילונות מקשטות בתים פרטיים, מוסדות, מסעדות, אולמות אירועים ומלונות פאר. לדוגמא, השטחים הציבוריים במגדלי YOO, מגדל משה אביב בר"ג, גני האירועים עלמה, חוות רונית, מלון מונטיפיורי ועוד. 

נשמח לראותכם באולם התצוגה שלנו שנמצא בבניין פנורמה, בדרך בן צבי 84 בתל אביב, בקומה השישית (יש לתאם פגישה מראש), או להגיע לפגישה במשרדכם.

ניתן ליצור קשר עם יונתן, 03-6806500 או 03-6806515

צור קשר לתיאום פגישה בטופס למטה או בטלפון, 03-6806500