חברת ילון מציגה מאז שנת 1980 תפישה ייחודית המשלבת חדשנות עיצובית יחד עם איכות קלאסית, ללא פשרות. החברה נמצאת בבעלות פרטית של אליקים ילון, והינה הנציגה הרשמית בישראל של  ענקית הקריסטל האוסטרית SWAROVSKI.החברה מציעה פתרונות איכותיים ומקוריים בתחומי העיצוב, התאורה והלבשת הבית כמו גם בתחום האופנה והתכשיטים.

מבחר מוצרי תאורה מבית Swarovski משווקים ע"י ילון באולם התצוגה המעוצב בתל אביב, ביניהם המותגים היוקרתיים Schonbek  ו- Crystal Palace. בנוסף, מייבאת החברה מגוון עשיר של בדי וילונות ובדי ריפוד באיכות גבוהה ושלל סגנונות. צוות מעצבי הבית המיומן מעניק מענה אישי למעצבים ואדריכלים כמו גם ללקוחות פרטיים ומעצב עבורם פריטים ייחודיים בהתאמה אישית בבית הלקוח.

גם בתחום האבנים והאביזרים לעיצוב אופנה ותכשיטים מעניקה החברה מענה צמוד וקשוב: בחנות האתר תמצאו את מגוון אבני קריסטל סוורובסקי הרחב והעדכני בארץ, חרוזים, אבני שיבוץ, תליונים ועוד מוצרים רבים.

נציגי ילון מחכים לכם גם בחנויות הבוטיק המעוצבות של תכשיטי סוורובסקי, חלק מרשת הבוטיקים הבינלאומית, הממוקמות בקניון רמת אביב היוקרתי, קניון עיר ימים בנתניה, קניון BIG FASHION באשדוד ובגרנד קניון בבאר שבע.