משקפות EL RANGE

 8X42mm  / 10X42mm

סדרה זו של משקפות סברובסקי קובעות סטנדרטים חדשים של איכות בלתי מתפשרת. תצפיות ברזולוציה גבוהה עם העברה של 91% משני הצדדים, בשילוב אמצעי מדידה מדויקים של טווח וזווית, הופכים את המשקפות הללו לשותפות מושלמות לציד ולטיולים בחיק הטבע.

משקפת EL RANGE מגדירה מחדש את ציוד הציד. מכשיר יחיד המשלב את היתרונות של אופטיקה באיכות גבוהה, תמונה חדה כתער עם אמצעי מדידה מדויקת. יכולות העברה גבוהות ביותר, משקל נמוך ושדה ראייה הרחב ביותר בקטגוריה שלו, קבעו סטנדרטים חדשים למשקפות.

  • איכות תמונה גבוהה ויכולות העברה גבוהות לניגודיות צבעים ובהירות.
  • שדה ראייה רחב במיוחד הודות לעינית רחבת זווית (61 מעלות).
  • מרחק מקסימאלי מאישון היציאה (נוחות רבה, יותר ויזואליות, במיוחד למרכיבי משקפיים).
  • משקל של 900 גר', הקל ביותר בקבוצה שלו. 
  • מדידה מדויקת.

יד יציבה נדרשת למדידת מטרות מרוחקות. לכן משקפת EL RANGE בעלת עטיפה תומכת, המבטיחה אחיזה יציבה, משקל נמוך ויכולת תצוגה של המרחק מהמטרה הרצויה.

טכנולוגיה ידידותית למשתמש

משקפת EL RANGE היא בעלת כפתור מדידה הממוקם בצורה אופטימאלית על המשקפת, המספק תוצאות מדידה מהירות. בתצוגה ניתן לכוון רמות בהירות שונות או התאמת בהירות אוטומטית לרקעים שונים. בנוסף, המשקפת בעלת תפריט פעולות פשוט ואינטואיטיבי.

ארגונומיה ללא תחרות
מעטפת המשקפת EL RANGE מבטיחה אחיזה יציבה ויכולת ולהתמקד אפילו במטרות הקטנות ביותר במרחק גדול. הצורה הארגונומית מספקת יציבות נוספת ומאפשרת תפעול ביד אחת.

פגיעות מדויקות עם SWARO-AIM – אתגרי ציד רבים נובעים מתנאי השטח. ירי של ירייה מדויקת בעליה או בירידה דורש תזמון מדויק וניסיון בליסטי או מכשיר מדידה מדויק.

EL RANGE מצוידת ביישום חדש לחלוטין של זווית ירייה SWARO-AIM, אשר פותח על ידי סברובסקי אופטיק, הקובע את המרחק המדויק והזווית הנכונה לירי, גם בשטח התובעני ביותר.

הציפויים: SWAROBRIGHT SWARODUR SWAROTOP SWAROCLEAN בעלי איכות ציפוי מוכחת ומותאמת לטכנולוגיית לייזר

דגמים:

EL RANGE 8×42

EL RANGE 10×42

ילון היא הנציגה הרשמית של סברובסקי אופטיק בישראל, המייבאת את המוצרים של סברובסקי אופטיק לארץ במחירים האטרקטיביים ביותר לשוק הישראלי. להזמנת מוצרים ולפרטים נוספים יש לפנות בטלפון 03-6806529.