SLC 42 HD

8X42mm/ 10X42mm

 

משקפת ה-SLC 42 HD בולטת בהשוואה למשקפות אחרות בשוק, הודות למרחק הגדול של אישון היציאה. דבר זה מאפשר למרכיבי משקפיים ליהנות מזווית רחבה של שדה הראייה ותמונות חדות וברורות.

הודות למבנה הקצר והדקיק שלה, משקפת ה-SLC 42 HD החדשה מתאימה יותר טוב ליד שלך. המגנזיום בתוכה הופך אותה לקלה יותר. יתרונות אלו הופכים אותה לאידיאלית לתצפית נטולת עייפות,  חופשיה ומדויקת.

מפרט טכני מקוצר: משקפת עם טכנולוגיה מתקדמת-אלקטרונית ואיכות עדשה HD, שדה ראייה רחב, יחס טוב בין משקל לגודל, בעלת ציפוי גומי, מתאימה לכל מטרה: לצפרים, לקמפינג, לתצפיות ולספורט. הגדלה פי 8 או פי 10, קוטר עדשה 42 מ"מ, משקל 810 גרם, אחריות ל-10 שנים ע"י SWAROVSKI OPTIC, עפ"י הוראות היצרן.

אופטיקת HD  בעלת ביצועים גבוהים


עדשות HD  המכילות פלואוריד מבטיחות תמונות עם ניגודיות גבוהה ודיוק צבע מרבי.הציפויים המיוחדים תומכים באפקט הזה.

HD- צבעים טבעיים, ניגודיות מרבית. תמונות באיכות מעולה, אפילו בדמדומים
הציפויים המשופרים של העדשות והמנסרות(SWARODUR, SWAROTOP, SWAROBRIGHT) תומכים באפקט ה-HD של העדשות. ניתן להתבונן בטבע גם בתנאי תאורה קשים או בשעות בין הערביים. ציפוי SWAROCLEAN  על פני השטח החיצוניים של העדשה מספק אפקט אנטי דביק, שהופך אותו קל יותר לניקוי מליכלוך כגון סימני מים, דוחי חרקים או שרף עץ.
·         בעלת שדה ראייה רחב – אפילו למרכיבי משקפיים
·         מנגנון המיקוד החדש שמאפשר התאמות מיקוד מהירות ומדויקות יותר.
·         קומפקטית ובעלת מעטפת מחוספסת
 

דגמים
SLC 8×42 W B HD
SLC 10×42 W B HD
 

ילון היא הנציגה הרשמית של סברובסקי אופטיק בישראל, המייבאת את המוצרים של סברובסקי אופטיק לארץ במחירים האטרקטיביים ביותר לשוק הישראלי. להזמנת מוצרים ולפרטים נוספים יש לפנות בטלפון 03-6806529.