מתאם הדיג'יסקופינג של סברובסקי אופטיק עבור אייפון 5 ,6 ו-7

(גם לדגמי S)

מתאמי הדיג'יסקופינג הפופולאריים של סברובסקי אופטיק משמשים לחבר טלסקופ או משקפת לאייפון ובתנועה אחת להפוך את המצלמה הרגילה למצלמת עדשת טלה זום, ולהפוך את שיטת הדיג'יסקופינג לנגישה לעוד יותר משתמשים.

תוכל לצלם בהצלחה צילומים בתקריבים גדולים שלוכדים את הרגע החולף כהרף עין לנצח. לא משנה אם אתה צופה בחיות בטבע, מצפר, נהנה קצת בזמן הפנוי, או בנסיעות שלך.

דרך השימוש ויתרונות המוצר:

מתאם סברובסקי אופטיק החדש PA-i6 עבור iPhone 6* הופך את העולם של דיג'יסקופינגנגיש לבעלי האייפון 6 *, בעיצוב חדשני ובהרמוניה מושלמת במונחים של ארגונומיה ופונקציונליות. תהליך ההרכבה של PA-i6הוא פשוט, מהיר וקל כמו לפני – יש לחבר את המתאם לעינית הרלוונטית. טבעות מתאם מתאימות, זמינות למגוון רחב של טלסקופים ומשקפות של סברובסקי אופטיק. גם טבעות מתאם PA-i5 יכולות לשמש למתאם החדש. אם טבעת המתאם הוסרה לאחר הדיג'יסקופינג, מסגרת האלומיניום שנשארת, מספקת כיסוי איכותי ואלגנטי, והגנה חזקה עבור iPhone* בשימוש היומיומי. ועדיין ניתן להכניס בקלות את האייפון שלך לכיסים מבלי לדאוג שהרכיבים הבולטים יתפסו. כל יישומי ותוכנות ההפעלה של ה- iPhone זמינים בעת השימוש במתאם והרצועה שתוכננה במיוחד מבטיחה שיהיה מאובטח.

אפשרויות השילוב גמישות:

מתאם האייפון מתאים למשקפות ולטלסקופים הבאים של סברובסקי אופטיק:
CL Companion, EL family (32, 42, 50), new SLC family (42, 56), EL Range, ATX/STX, ATS/STS, ATM/STM.