טלסקופים ATX / STX / BTX

 65mm X25-60 | 85mm X25-60 | 95mm X30-70

 

סברובסקי אופטיק גאה להציג את סדרת הטלסקופים ATX / STX עם חדשנות טכנולוגית ונוחות מרבית: תאימות צבע, שדה ראייה רחב, אפשרות לתפעול ביד אחת ואריזה קלה ובטיחותית. מה עוד צריך?

קחת את הפונקציונלית לדרגה חדשה
בהשראת הסיסמה "כל הזמן לשפר את מה שטוב," מחלקת המחקר והפיתוח של סברובסקי אופטיק בשיתוף הדוק עם המשתמשים, קבעה בהצלחה סטנדרטים חדשים לטלסקופים במונחים של קלות השימוש, ביצועים אופטיים, עיצוב מודולרי וגמישות.
סברובסקי אופטיק גאה להציג את סדרת הטלסקופים ATX / STXעם חדשנות טכנולוגית ונוחות מרבית: תאימות צבע, שדה ראייה רחב, אפשרות לתפעול ביד אחת ואריזה קלה ובטיחותית.

מערכת גאונית
העיצוב המודולרי החדש מציע בראש ובראשונה גמישות מרבית, כך שאתה חופשי לבחור את הפתרון המושלם בשבילך, בהתאם לנסיבות. בשיתוף עם מומחים פיתחו סברובסקי אופטיק מתאמי דיג'יסקופינג שפתחו עולם חדש של דרכים, בהן ניתן להתבונן, לחלוק ולתעד את הרגעים היפים ביותר.
הטלסקופ מעוצב בצורה מושלמת עד הפרט האחרון, כך שאתה תהיה מצויד לכל מצב.

SWAROVISION– שלמות אופטית בהשראת הטבע
משטיח שדה – ניגודיות מקצה לקצה

סוג זה של הגדרת תמונה מעולם לא הושג בכל טלסקופ אחר, הודות לעדשות משטיחות שדה היוצרות תמונה כמעט שטוחה. אפילו המבנים המורכבים ביותר עוברים בתמונות בבהירות חדה וברורה עד לקצה ללא צורך במיקוד מחודש. התוצאה: כל פרט נתפס באופן מיידי, להעברת תמונה מושלמת ללא עיוותים.

HD- בשביל ניגודיות מרבית
עיצוב אופטי חדשני ביותר בשילוב ציפוי פלואוריד על עדשות HD ממזער מריחה של צבעים. מאפיין זה מאפשר תאימות צבע מרבית המוביל לשיפור ניכר ברזולוציה וניגודיות.

התוצאה: תמונה עשירה ואפילו מציאותית יותר.

שדה ראייה רחב גם למרכיבי משקפיים
SWAROVISION כוללת הקלה על העין באמצעות עינית נשלפת בשליטה אישית. התוצאה: אפילו מרכיבי משקפיים יכולים ליהנות משדה ראייה גדול, עם חדות עד לקצה. עינית נוספת פותחה במיוחד עבור מרכיבי משקפיים כדי להגדיל את נוחות צפייה.

ציפוי מיטבי לתאימות צבע מרבית
העדשה המשופרת וציפויי פריזמה SWARODUR & SWAROTOP מאפשרים שעתוק צבע טוב יותר באופן ניכר, בשילוב עם העברת צבע גדולה אף יותר. ציפויי SWAROCLEAN על משטחי העדשה החיצוניים יוצרים אפקט בלתי דביק, שמקל על הניקוי. התוצאה: חוויה מרשימה ביותר של צפייה, גם באור נמוך

תמונה מלאה
העיניים שלך לא מפספסות דבר. אתה צופה בלהקת ציפורים, אבל מצליח לתפוס משהו בשולי התמונה. נדיר? הודות לשדה הראייה הרחב של טלסקופי ATX/ STX, תקבל פלטפורמה רחבה יותר, ועל כן מרגשת יותר לחווית הצפייה שלך. למרות טווח המיקוד הגבוה שלהם, הדור החדש של הטלסקופים מציע שדה ראייה רחב. זה מאפשר לך להשיג הגדלה וזיהוי פרטים אופטימאליים ומקל על איתור אובייקטים, במיוחד אם הם נמצאים בתנועה.

יד אחת – כאשר כל שנייה חשובה
תארו לעצמכם חופמי מהלך על החוף ופתאום ממריא אל השמים. טלסקופי ATX/ STX מבטיחים שתהיו מוכנים לרגעים כאלה. הסיבה לכך היא המיקום החדש של טבעת הזום, שנמצאת כעת ישירות מאחורי טבעת ההתמקדות, וכך הופכת לקלה יותר לתפעול. אפשר לסדר את המיקוד והזום ביד אחת, בזמן שמשנים את כיוון הטלסקופ עם היד השנייה. עיצוב ארגונומי חדש זה מציע יתרון ואף תועלת חיונית במיוחד לדיג'יסקופרס.

קל להובלה

אין גרם שאינו הכרחי עבור ביצועים אופטיים מעולים. גודל ומשקל הוא שם משחק עבור כל מי שרוצה לנסוע או לבלות ימים ארוכים בשטח. סדרת הטלסקופים ATX/ STX מוכיחה שטלסקופים גדולים שקשה לארוז וכבד לסחוב הם נחלת העבר. העיצוב המודולארי מאפשר לך לאחסן את העינית בנפרד.

דגמים :

ATX /BTX/ STX65mm 25-60x– הקומפקטי
כל מי שאוהב לנסוע לכמה ימים זקוק לטלסקופ קומפקטי וקל. טלסקופ זה הוא מושלם עבור מי שמחפש ביצועים אופטיים מעולים, שדה ראייה רחב וטווח התמקדות מרשים, אפילו עם קוטר עדשה קטן יחסית של 65 מ"מ.

ATX /BTX/ STX85mm 25-60x- חזק בכל מצב
לא משנה אם תיקח אותו לטיולים שלך או אם אתה מבלה איתו את כל היום במצב סטטי, עם טלסקופ 85 מ"מ אתה מצויד היטב לכל מצב. זוהי הבחירה הטובה ביותר עבור כל מי שרוצה לנסוע עם מטען קל וגם מעריך איכות יוצאת דופן. העברת האור שלה, טווח הזום והפוקוס המקרב (3.6 מ') הופכים אותו לכלי דיג'יסקופינג מושלם.

ATX /BTX/ STX 30-70×95- צלף ארוך טווח
מעולם לא היה דבר כזה: טלסקופ עם רזולוציה יוצאת דופן, עם עד פי 70 הגדלה. למרות עדשת ה95 מ"מ, זה טלסקופ קל משקל. בקיצור, הוא העזר החזותי המושלם לתפיסת מטרות ממרחק ארוך.